פתיחת סתימות שורשים בביוב

 

מהם השורשים בביוב

 
יכול להיות שאחרי שהזמנתם צוות ביובית אל ביתכם או אל העסק שלכם, לא תשערו שזה מה שיקרה. יכול להיות שזו הפעם הראשונה שאתם קוראים לצוות ויכול להיות שהוא כבר הגיע אליכם ופתר לכם כמה בעיות די בקלות, אך בפעם הזאת מדובר על משהו אחר לגמרי. במקום לבצע שאיבת ביוב מהירה במיוחד הוא מכניס מצלמה מתוחכמת אל הצנרת דרך פתח הביוב החיצוני ומראה לכם תמונה שנראית כאילו נלקחה מסרט אימה. שורשים נמצאים בתוך צינור הביוב ופשוט חוסמים את המעבר באופן כמעט מלא. השורשים הגיעו לשם מהעצים הסמוכים וזה מצב מוכר שיכול לקרות לכל אחד.
 
 

מה צריך לעשות כדי לפתור את הבעיה?

 
כדי לפתור את הבעיה העגומה והקשה הזו יש צורך לקרוא לקבלן תשתיות מוסמך. כל צוות הביובית חייב להכיר את הפתרון באופן יסודי וזאת על פי השיטות הכי מתקדמות שיש, שכוללות חיתוך וסילוק בסילון. כדי לפתור את הבעיה אי אפשר לתלוש את השורשים כי הם קשורים אל העץ באופן כה חזק עד כי רק ניסור יכול לעזור. לחברה מנוסה יש כלים שיוכלו לנסר את השורשים ובכך לפתור את הבעיה ולאחר מכן יסלקו אותם עם זרם המים. יחד עם זאת יש צורך למנוע מהשורשים לחזור שוב ולכן יש צורך לצפות את דפנות הביוב בחומר מיוחד.
 
 
 
פתיחת סתימות שורשים בביוב
 
 
 
 

כיצד מסירים את שורשי הביוב

 
כאשר העובדים שמתעסקים בפתיחת סתימות ביוב יגיעו אל השטח הם תחילה יזהו מה בדיוק הבעיה. יכול להיות שיש בעיה אחרת שהיא אינה השורשים ויכול להיות שהיא תתווסף אליה. לאחר מכן יהיה צורך להכניס ציוד צילום צנרת מתקדם, כמו למשל מצמה רובוטית, מצלמת סיב אופטי, או מצלמת צינור. יכול להיות שישתמשו גם במצלמה תרמית שיכולה לחשוף את צנרת הביוב בצורה טובה יותר אם כי לא תמיד זה יעזור להבין מה גודלם של השורשים כאשר לשם פעולת סילוק כזו יש צורך בתמונה מדויקת יותר. לאחר מכן הפועלים יכניסו רובוט מיוחד עם להבים שמטרתו לחתוך את השורשים.
 

למה חשוב לפנות לצוות ביובית מקצועי?

 
חשוב מאוד לאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום כיוון שרק להם יש את הידע לבצע סילוק שורשים מהביוב, ורק הם מחזיקים בכלים שמאפשרים זאת. אל תנסו לפתור את הבעיה לבד ולמען האמת לא רק שלא תצליחו בכך, לא תצליחו גם להבין שמדובר בשורשים בביוב. הסיכוי היחיד שלכם לדעת שזאת אכן הבעיה הוא כמובן כאשר בעיה זו כבר קרתה שוב, ואז זה אומר שהצוות שהיה במקום לא דאג באמת שהיא לא תחזור. זה רק מראה עד כמה חשובה הבחירה בעיקר בבעיה שכזו.
 

מדוע האחריות כל כך חשובה בפעולה זו?

 
שלא כמו בעיות ביוב אחרות, כאשר יש שורשים במערכת הביוב הפתרון יכול להיות יקר מאוד. לא תרצו לבזבז את הכסף הזה שוב וכמובן שלא תרצו שהבעיה הקשה הזו שוב תגבה מכם כמה שעות משגרת היום. יש כמה שיטת נהדרות למנוע מהשורשים של העצים בקרבת מקום לחדור אל מערכת הביוב ולמרות שלא תמיד הם יהיו יעילים, אפשר לנסות כמה מהם להקטנת סיכוי חזרת הבעיה. האחריות של קבלן הביוב חשובה מאוד מסיבה זו, כדי שתוכלו להיות בטוחים בבחירה בו.

ההמלצות עלינו - חברת עמוס שירותי ביוב לא נגמרות ואיתנו מערכת הביוב שלכם תפעל ללא כל תקלה. זה הזמן להבין מהו שירות איכותי באמת, כאשר גם המחיר יפתיע אתכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ושאלה!

 

 
 

סרטון להמחשה והסבר על הנושא