עבודות ביוב

 
 
עבודות ביוב הן מהחשובות ביותר שיש והן שומרות על איכות החיים שלנו גבוהה ככל הניתן. אז כיצד הן מתבצעות? מי יכול לבצע אותן? אלו עבודות בכלל קיימות? ועד כמה הן משפיעות על חיינו בטווח הארוך - זה בדיוק הזמן להבין את כל הדברים הללו.
 

עבודות תשתית להנחת קווי ביוב

 
 
מי שמבצע את כל הפעולות על מערכת הביוב, את כל העבודות השונות החל מהנחת תשתיות או בדיקות תקינות יהיה צוות ביובית מיומן שש לו ידע רב, כאשר ככל שהניסיון רב יותר כך השירות יהיה טוב ויעיל יותר. צוות זה נקרא גם קבלן ביוב והסיבה לכך היא הנחת התשתיות שהוא מבצע. תשתיות ביוב הן תשתיות חיוניות מאוד לכל מבנה, לכל כביש ולמעשה לכל פרויקט הנדסי כלשהו. עבודות תשתית הן עבודות מסובכות ויקרות יותר אך בכל זאת הן מחויבות.
 
 
 
עבודות ביוב
 
 
 
 

פתיחת סתימות במערכת הביוב

 
אחת מעבודות הביוב החשובות ביותר היא פתיחת סתימות ביוב. מה תהיה שווה הנחת צינורות ביוב וכל עבודות התשתית ללא יכולת לפתור בעיות, כאשר בעיות אלו יכולות להגיע בשלל צורות. יכול להיות שאלו יהיו שורשים בביוב שהגיע מעצים סמוכים ואז החסימה תהיה קשה מאוד. יכול להיות שזו פסולת ביתית שהצטברה ולמעשה גרמה לצינור להיסתם באופן מלא או חלקי. למעשה יש מגוון רחב של סיבות לחסימת הביוב מה שמצריך גם אבחון מדויק של מקור וסיבת הבעיה ולאחר מכן פתרון שיהיה הולם שילווה בכמה שפחות נזק והוצאה כספית נמוכה ככל הניתן.
 

שטיפת קווי ביוב ובדיקות תקינות

 
עבודות ביוב יכולות להיות גם פעולות מניעה ולאו דווקא טיפולים לפתרון בעיות. למשל, עבודות נפוצות מאוד הן שטיפת קווי ביוב או צילום צנרת כאשר המטרה של שתיהן היא לאבחן בעיות מקדימות ולפתור אותן לפני שיהיו חמורות יותר. השטיפה היא פעולת התחזוקה המוכרת ביותר והיא מתבצעת עם ביובית כאשר היא יכולה להיות שימושית אפילו כאשר היא נמוכה וקטנה יחסית. בעזרת צינורה של הביובית אפשר להזרים מים בלחץ גבוה מאוד אל עבר צינור הביוב ואז הזרם הזה ישטוף כל היצרות בביוב, כמו למשל משמנים או משומנים.
 

שאיבת בורות ביוב במגזר התעשייתי

 
שאיבת בורות ביוב היא עוד אחת מהשירותים הכי מוכרים שיש. שאיבה כזו אופיינית בעיקר לתעשייה כאשר יש מפעלים רבים שמשתמשים בבורות אלו כדי למנוע זיהום של מי הביוב. בורות אלו קולטים כמות אדירה של שפכים אך בסופו של דבר הם לא יכולים להישאר כך ללא שאיבה כיוון שהאדמה תזדהם. לכן צוות ביובית מיומן יבצע את השאיבה במהירות ובאופן קבוע באופן מסודר מול אותם מפעלים או עסקים.
 

עבודות הביוב שישמרו עליכם

 
אין ספק שכאשר ישנה בעיה במערכת הביוב, אתם יכולים להרגיש חוסר נוחות. בעיות כאלו יכולות לפגוע מאוד באיכות החיים ולעתים הם ייאשו אתכם לחלוטין עד שתחשבו שהיום נהרס. במקום לחשוב בצורה כל כך פסימית זה הזמן שלכם להרים אלינו טלפון והבעיות ייפתרו. אנו בעמוס שירותי ביוב מומחים בכל מה שקשור לבעיות הביוב - 072-2646051.