מחיר של צילום תרמי לאיתור נזילות

 
המצלמה התרמית הפכה את משימת איתור הנזילות וצילום קווי הביוב לא רק למשימה הרבה יותר נוחה, פשוטה, מהירה ומדויקת, אלא גם להרבה יותר זולה. עם זאת, המחיר עדיין לא תמיד מבטיח להיות נמוך ולעתים בדיקה זו עולה אלפי שקלים. מה משפיע על המחיר וכיצד אפשר להוזיל עלויות?
 

מה המחיר של צילום תרמי לאיתור נזילות?

 
 
צילום תרמי לאיתור נזילות היא הפעולה הכי טובה ונפוצה שיש בימינו. הצילום יכול להתבצע אך ורק על ידי אינסטלטור או מאתר נזילות מוסמך, כאשר גם צוות ביובית מחזיק במצלמות תרמיות ייעודיות כדי למצוא נזילות במערכת הביוב אפילו שהיא עמוקה בתוך האדמה. חשוב לזכור כי צילום תרמי היא שיטת ברירת המחדל בימינו ולכן אפשר לומר שגם ככה הצוות שתזמינו את ביתכם ישתמש בה, כאשר המחיר צפוי להיות בין 700 ועד 1000 שקלים. מדוע טווח המחיר גדול? למעשה טווח המחיר גדול עוד יותר וצילום תרמי למערכת הביוב יכול להגיע גם ל-2000 שקלים, וזה המן להסביר למה.
 
 
 
מחיר של צילום תרמי לאיתור נזילות
 
 
 
 

איזה אזור אתם צריכים לבדוק?

 
המחיר של צילום תרמי לאיתור נזילות מושפע מכמה פרמטרים כאשר אחד הפרמטרים החשובים ביותר, זה גם שמייקר את המשימה יותר מכל אחד אחר הוא כמובן הצורך שלכם. אם אתם צריכים לבדוק את הבית הפרטי שלכם שיש לו בסך הכל 5 חדרים, המחיר יהיה הרבה יותר נמוך מאשר מפעל שרוצה לבדוק צנרת מורכבת, מסובכת וכבירת ממדים, או מוסד ציבורי בין כמה קומות. עם זאת, המחיר שאותו בית פרטי ישלם יהיה הרבה יותר גבוה מדירת חדר בתל אביב שיש לה מערכת אינסטלציה פשוטה שמסכמת ב-2 עד 3 צינורות לכל היותר, כאשר כולם עוברים בקיר אחד בודד.
 

מתי אתם צריכים לאתר את הנזילה?

 
אסור לשכוח שגם מאתרי הנזילות והאינסטלטורים הם בני אדם וגם הם רוצים לישון בלילה ולנוח עם המשפחה שלהם בימי חג ובשבתות. אם אתם קוראים להם לאיתור נזילות ביום רגיל לבדיקה שגרתית אז המחיר צפוי להיות בטווח הרבה יותר נמוך מאשר קריאה בשעת חירום בזמינות מיידית, ודאי אם מדובר על שעות עבודה לא מקובלות או בימי מנוחה. לעתים ביום שבת תגלו שיש סימן נזילה חמור מאוד על הקיר ולא יהיה מנוס מאשר לקרוא למאתר נזילות בזה הרגע, אך גם בשלב זה תוכלו לחסוך כי אפשר לסגור את ברז המים הראשי ולהמתין לשעות עבודה מקובלות ונוחות יותר.
 

במי תבחרו לביצוע המשימה?

 
חשוב לזכור שלכל אינסטלטור, מאתר נזילות או צוות ביובית יש את התעריף שלו. לכן, המחיר יכול להיות בטווח רחב שלאותו מקום ינוע בכמה מאות שקלים. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות כל מה שנותר לכם לעשות זה לבצע סקר שוק מעמיק ולהבין מהי ההצעה הטובה ביותר שאתם מקבלים. צריך לזכור כי ההצעה הזולה ביותר היא לאו דווקא ההצעה המשתלמת ביותר, כי יכול להיות שאותו מאתר נזילות חסר המלצות, חסר ניסיון ואולי אפילו חסר הסמכה, דבר שכמובן עליכם לבדוק היטב. בכל מקרה צריך לזכור שלא משנה כמה המחיר יהיה גבוה, המחיר יהיה נמוך בהרבה מחציבה וקידוח.
 

 

יש מי שדואג לכם!

 
אם אתם רוצים לקבל את הטיפול המהיר והאמין ביותר שזמין בכל עת לשירותכם, אתם כבר במקום הנכון כי אנו בעמוס שירותי ביוב וצילום קווים כאן כדי לעזור לכם בכל מקום. כל בעיה שהיא, בין אם מדובר בבעיה מתמשכת, בעיית חירום כמו נזילה או פיצוץ בצנרת וכמובן בדיקות תקינות ושיפוצים מקיפים במערכת הביוב – יקבלו פתרון מהיר אצלנו.


אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולהבין שצילום קווי ביוב, שאיבות ביוב וכל שאר הפעולות שידאגו שמערכת הביוב שלכם תהיה תקינה לחלוטין, נראות פשוטות רק כי אנו מבצעים אותן! ככה זה כשמבצעים עבודה מקצועית, הלקוח יוצא עם חיוך גדול מכל מפגש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!