ביובית ברמת השרון

 

מהי משאית הביוב

 
משאית הביוב היא למעשה משאית שיש לה מיכל גדול. המיכל הזה יכול להכיל מאות ליטרים של שפכים כאשר אלו מגיעים בדרך כלל מהצפות שקרו בגלל סתימות בביוב או הצפות ממי הגשמים. הביובית יכולה לבצע שאיבה בחוזקה. המשאבה מאפשרת לה לשאוב עשרות ליטרים בדקה אחת בודדת.
 

שירותי ביובית בשעת חירום

 
את הביובית אתם בוודאי תפגשו במקרי חירום. מקרים אלו אמנם אינם נפוצים בתור לקוחות פרטיים, שירותי ביוב בדרך כלל נפוצים יותר בקרב המגזר העסקי והתעשייתי. פעולות החירום שהביובית מבצעת הם בעיקר שאיבת הצפות, כאשר שאיבת ביוב היא הפעולה הכי נפוצה שלה שבעזרתה ניתן לשאוב את המוצקים שגרמו לסתימה.
 

מתי יש צורך בשירותי ביובית בשגרה?

 
 
על הביובית שומעים יותר בהקשר של מקרי חירום אך יש לה גם לא מעט פעולות שגרתיות שהיא מבצעת. שאותן היא מבצעת בעיקר במגזר התעשייתי והעסקי, כאשר המפעלים צריכים אותה לעתים בתדירות שבועית ואף יותר. הפעולות השגרתיות של הביובית הן בעיקר שאיבת בורות רקב ובורות ספיגה, כמו למשל במגזר התעשייתי כאשר יש צורך לשאוב את השפכים מהבורות לפי שהם יזהמו את הקרקע, אך יש גם פעולות שמתחזקות את מערכת הביוב עצמה ודואגות שלא יהיו בעיות. למשל, שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה היא אחת הפעולות החשובות ביותר שמסירה את ההיצרויות שנוצרו בצנרת.
 
 
 
ביובית ברמת השרון
 
 
 
 

מה משפיע על מחיר השריות?

 
המחיר להזמנת ביובית יכול להיות בין 300 ש''ח ולהגיע עד אלפי שקלים והוא תלוי בכמה פרמטרים. ראשית הסיבה שבגללה הוזמנה הביובית? אם מזמינים אותה כדי לבצע שאיבת ביוב המחיר יהיה גבוה יותר מאשר ביצוע שטיפת קווים. לעומת זאת שאיבת בורות ספיגה היא פעולה זולה יותר. יש גם חשיבות למרחק שצוות הביובית צריך לעבור כדי להגיע למקום. חשוב לזכור גם שאם תזמינו אותה בשבת או בלילה זה יעלה יותר.