בדיקת מערכות ביוב

 
כדי לשמור על חיים תקינים יש צורך לשמור על ביוב תקין, וכדי לשמר עליו אתם חייבים לבדוק אותו לעתים קרובות. כמה קרובות? איך בודקים אותו? למי צריך לקרוא? אנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות.
 
 
 

מדוע חשוב לבדוק את מערכת הביוב?

 
הבדיקה היא משימה חשובה במיוחד שאנשים רבים נוטים לזלזל בה. אנו משתמשים בביוב בכל יום ויום כשאנו מבשלים או עושים את צרכינו בשירותים, ואנו לא מעלים על דעתנו לרגע אחד שהמערכת הזו תינזק בגלל גורם כלשהו שיכול להיות אנחנו או גורם מקרים אחר. עם זאת, אף מערכת ביוב לא תישאר עמידה לנצח בלי שיתחזקו אותה היטב וחלק עיקרי מהתחזוקה הוא לבצע בדיקות תקינות מידי פעם. הבדיקות שיתבצעו על המערכת יכולים להאריך את חיי הצנרת ולמנוע נזקים פתאומיים, קשים ויקרים יותר בהמשך, ולכן חשוב להשקיע כי זה הצעד הנכון.
 
 
 
בדיקת מערכת ביוב
 
 
 
 

מתי יש לבצע בדיקת מערכות ביוב?

 
  • בדיקת מערכות ביוב חשוב לבצע לפחות בכל שנה. כמובן שלא כל אחד צריך לבדוק את המערכת באופן אישי והכוונה היא בעיקר לבנייני מגורים גדולים, מפעלים, מוסדות גדולים וכן הלאה, כאשר למגזר הפרטי מי שדואג היא בדרך כלל הרשות המקומית. בדיקות אלו צריכות להתבצע באופן שגרתי כאשר אם הכול תקין הבדיקה צפויה לקחת אפילו פחות משעה אחת.
  • בדיקת מערכות ביוב יש צורך לבצע גם כאשר יש סימן לבעיה כלשהי. אם יש ריח רע מהביוב, אם הוא עולה על גדותיו, אם אתם שמים לב שאוכלוסיית מזיקים בקרבת הביוב עולה ואין לכך הסבר הגיוני, אם אתם שמים לב שהמים בשירותים לא יורדים כמו שצריך או כל סימן אחר שאינו נורמלי למערכת, כדאי מאוד לקרוא לצוות ביובית שיבדקו את העניין.
 

כיצד מתבצעת הבדיקה?

 
 
בדיקת מערכות ביוב יכולה להתבצע בכמה דרכים כאשר הדרך שבה צוות הביובית יבחר תשתנה לפי הצורך. למשל, אם יש סימן לבעיה כלשהי כמו למשל חשד לנזילה, יהיה אפשר לבצע צילום תרמי לאיתור נזילות שלא מצריך בכלל קידוח או חפירה. במקרים אחרים יהיה ניתן להשתמש בציוד לצילום קווי ביוב אחר כמו למשל מצלמת סיב אופטי, מצלמת צינור או מצלמה רובוטית שיכולה להיכנס אל מעמקי הביוב ולשדר תמונה איכותית כולל אפשרות לסמן חלקי צנרת וכן הלאה. עוד אחת מהבדיקות הטובות ביותר היא בדיקת עשן, שבה ימלאו את הביוב בעשן לא מזיק כדי להבין מהן נקודות היציאה שלו.
 
 

בדיקת מערכות ביוב היא המומחיות שלנו!

 
בעיות בביוב יכולות לשנות לחלוטין את סדר יומכם, ומהר מאוד תבינו שאתם חייבים טיפול מקצועי. הטיפול המקצועי צריך להיות גם מהיר, אמין ולמעשה כזה שלא רק יפתור את הבעיה, אלא ימגר אותה לאורך זמן על ידי מניעת חזרתה בשנית. אם אתם רוצים לקבל את הטיפול המהיר והאמין ביותר שזמין בכל עת לשירותכם, אתם כבר במקום הנכון כי אנו בעמוס שירותי ביוב וצילום קווים כאן כדי לעזור לכם בכל מקום. כל בעיה שהיא, בין אם מדובר בבעיה מתמשכת, בעיית חירום כמו נזילה או פיצוץ בצנרת וכמובן בדיקות תקינות ושיפוצים מקיפים במערכת הביוב – יקבלו פתרון מהיר אצלנו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולהבין שצילום קווי ביוב, שאיבות ביוב וכל שאר הפעולות שידאגו שמערכת הביוב שלכם תהיה תקינה לחלוטין, נראות פשוטות רק כי אנו מבצעים אותן! ככה זה כשמבצעים עבודה מקצועית, הלקוח יוצא עם חיוך גדול מכל מפגש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
אז צרו איתנו קשר - 072-2646051